SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 118D ne gjendje shume te mire teknike dhe optike vetura posedon keto opsione: tempomat, gjama elektronik, pasqyre elektronike, senzora, ndezje me pull start/stop vetura eshte me tabela te gjermanis dhe mund te doganohet menjeher.Postuar nëpërmjet celularit.
044/225-816 edhe Viber
Informata rreth publikuesit
Deti_vr
Prishtinë
37744225816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »