SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S 350 CDI Automatik-Tiptronik FULL EXTRA
Çmimi :
€28,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:17
Lloji :
Mercedes S 350
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
165997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
***Mercedes-Benz S 350 CDI me dogan ( 1vit RKS )

OPSIONE: Klimatronik dy zonale, Automatik-tiptronik, kamer, komandat ne timon,
shpejtesit ne timon, karrikat lekur, karrikat me ngrohje dhe ftohje, START/STOP.
karrikat elektrike, senzora te parkingut para dhe mbrapa, shiber,
dritat LED para dhe mbrapa, dritat BIXENON, intelligent light system, senzora ne dyer, sensor shiu
bordkompjuter, tempomat , navigacion GPS, radio CD DVD USB ,
Abs, Esp, Airbag, Dritaret elektrike, fellnet dhe gomat e reja, full extra, MUNDESI NDRRIMI.

Kontakt:
tel: 044576663
viber: +37744576663
Informata rreth publikuesit
Asllan
Pejë
044576663
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »