SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz 270
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
166011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesbenz270 full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Skënderaj
044114719
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »