SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv Golf 5. 2.0. viti 2004
Çmimi :
€1,799.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 viti 2004. 6 shpejesi.Në gjendje të rregullt teknike dhe estetike.Vetura posedon :AbsAirbagMbyllje qendroreUlse lekurë Ulset me nxemje etj.Vetura ka targa dhe timon anglez.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hilmi
Pristina
00377 44 410 695
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »