SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV 1.9 Tdi 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,980
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
166016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9 Tdi 74 kW 2003 me Dogen te pagume in po sa ardhun nga gjermania me Liber Servisi 224980 2 qelsa goma Te reja i paster mrena edhe Jasht ne gjendje shum Te mire teknike me shum Info 044681926Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »