SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 tdi 2000
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
166023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gofl 4 i posa ardhur nga zvicrra vetura eshte ne gjendje perfekete per me shum informata shkruani ne viber +37744769572

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elion
Pristina
+37744769572
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »