SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.6 TDCI -05 (nga FRANCA)
Çmimi fillestar :
€3,600.00
Ju kurseni :
€100.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€3,500.00 Çmimi rritet në €3,600.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
166027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj
Fore Focus 1.6 TDCI 2005
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Posedon:
-Tempomat
-Klimë
-Xhama elektronik
-Bordkompjuter
-ABS
-Airbag
-Pasqyret elektronike
-Komanda ne timon
Posa servisuar vaj filtera gurtne pjes tjera ne trap
boj ndrim sipas marveshje me vetur me te lir dhe me te shtrejt shtoj pare
Cmimi 3600€ i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »