SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2010
ID e produktit :
166031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer ,5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur krem , ulset me ngrohje ,
ulset me ftohje , uset elektrike dhe memory , ulset me masazh ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
tempomat , bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , radio CD SD DVD ,
i hapur lart SHIBER , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
zerimin BOSE , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , abs , esp , airbag ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE) , dritaret elektrike , fellne ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a8-4-2-tdi-quattro 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »