SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Tauran
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,069
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VV Tauran 2.0Postuar nëpërmjet celularit.. Viber nr: +41786859179
nr: 044652487
Informata rreth publikuesit
Granit
Arllat
044652487
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »