SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 d viti 2004. Vetura i ka kret serviset e kryra. Vetura esht e rujtme si jasht ashtu dhe mrena. Ndrim me bmw X6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Zürich, Switzerland
045-612-944
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »