SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 , 1..9 TDI , 90 ps RKS
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
322,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
166068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te mire optike dhe mekanike.

Nr, Kontaktit
+37744153874 Brahim
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »