SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDE-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:04
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDE-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC 2009

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI
4 MATIC
FULL EXTRA
I DOGANUAR
MUNDSI NDRRIMI
Auto Salloni ERDI
www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?ref=ts&fref=ts 
044 843 258
049 555 964
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »