SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Qashqai 2.0 dci 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:32
Lloji :
Nissan Qashqai
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
166082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan Qashqai viti 2008 2.0 dci sapo regjistrum rks climatronik pasqyret paloen 4 gjamat me rrym guma te rreja me fellne 2 celca 6 shpejtsi manual perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »