SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 2.0 TDI - 2003
Çmimi :
€3,599.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
251,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Child Locks, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 2.0 TDI (I-te kuqe) HIGHLINE Edition viti i prodhimit 12/2003 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Vetura ka servisin e madh dhe te vogel te kryer.
Klimatronik
Fellne
Hallogenka
5+2 ulse
Etj
Kontakt:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
QMIMI I DISKUTUSHEM...
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »