SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI S-line 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
166091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 Tdi S-line 195 psViti 2015 Automatik Autosallon Ferizaji Tel 044 888 960 044 153 239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Ferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »