SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
166095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf IV 1.9 TD-i ne gjendje te mir.Posedon:Fellne "16" me goma te veresGoma te dimrit te rejaAirbagTouch screenMusic boxKlim (AC)Pasqyre elektrikeGjama elektrikeQmimi i diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kikii
044326457
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »