SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura peugeot 307 2.0 hdi 16v
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeota 307 2.0 hdi 16v viti 2004 regjistrimi i par ne rks e iportuar nga zvicrra me servise te kryera ka kater dyer klima tronik 2 sezonale 2 qelca liber te servisit 4 goma dimrit dhe 4 goma vere fellga 16 me nje fjal tip top

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
artan
Prishtinë
044/885-331
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »