SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet wv sharan 2003 1.9 TDI - 3-jat tkuqe
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
166099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen sharan shum e rujtne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Timi
Munich, Germany
045459375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »