SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 30D XDRIVE M-SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
76,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
166105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit n timon F1 , ulset lekur dhe alcantara , ulset sport M ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , tempomat ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,
bordkompjuter , projtektorin (heads up display) , radio CD USB ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , kamerat 360 shkalle (Surround View) ,
zerimin HARMAN/KARDON audio , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-30d-xdrive-m-sport 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »