SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tsi
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
166128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 ne gjendje perfecte.KS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Pristina
044 222220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »