SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 highline 2.0 tdi
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
166129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6 Highline 2.0 tdi

Senzor perpara permas
Kamer mbrapa
Nxemje Ulse
Pulla ntimon
Bord kompjuteerik
6 Shpejtsi

Mundsi ndrrimi
Informata rreth publikuesit
Meriton
Vushtrri
+37745678404
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »