SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose nderrohet Mini cooper 2003, benzinë ,
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
166138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Mini cooper 07/2003
Kilometrazha aktuale 208000 km
-xhama elektronik
-panoram
-klimë
-goma te reja
-frena te nderruar rishtas
-servisimi i vajit dhe filtrave

Nderrim i mundshem me veturë jo me te vjeter se 2004,por te jet me kater dyer

Arsyja e nderrimit: me duhet nje vetur kater dyershe,me e pershtatshme per familjePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Therandë
049 214179
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »