SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E class 290 turbo diesel
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Mercedes 290
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2900.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
166145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen mercedes benz E class 290 turbo diesel avantgarde e vitit 1997. Te gjitha pjeset origjinale, e vozitur vetem nga 1 pronar. Posedon edhe 4 goma dimri te cilesis se larte. Makina eshte gjithqka ne rregullt. Me regjistrim rks. Per me shume info kontaktoni ne nr 044855222
Informata rreth publikuesit
Plator
Prishtinë
044855222
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »