SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tdi 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:55
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,987
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
166149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiete passat 2.0tdi 2015 fullOpsion per me shum na kontaktni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »