SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.9 Disel Viti 2004 Me Rks
Çmimi :
€2,222.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio
1.9 Disel
Viti 2004
Gjendjen te mir

Shaqa

044838848 viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »