SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE 1.9 DCI KLIMATRONIK RKS 1 VIT
Çmimi :
€3,499.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
166162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT MEGANE
1.9DCI
KLIMATORNIK
RKS 1 VIT
GJENDJE SHUM TE MIR
BOJM NDRRIM


044838848
049844811

+37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »