SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ E 350 CDI AMG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:26
Lloji :
Mercedes E 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opsione : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejesit ne timon F1 , ulset gjysme ,
. ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,ulset sport , ulset elektike dhe memory para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
, bordkompjuter ,tempomat , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
, perde, senzora te parkingut para dhe mbrapa ,navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD USB , abs , esp , airbag ,fellne , etj FULL OPSIONE
TEL: +386 49 400 503 , +377 45 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »