SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen DS5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
166180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroën Ds5 2013

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
049582883
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »