SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '17
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2003
ID e produktit :
166182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E 220 CDI
Posedon
Klima AC
Esp
Navigacion
Senzor shiu
Tempo mat
Xenon big xenon
Drita te mjegulles
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Ulse likur pllizh
Fellne me goma te reja
Per me shum na kontaktoni ne
044 798 868
049 422 650Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044/049 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »