SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5 Dissel 3.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
166186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetBMW X5 Dissel 3.0KlimatronikNavigacionCenzor para dhe mrapaCentrallUlse likurUlse me rrymKomanda ne timonTempomatAutoHoldXenon BixenonFellne 20"Guma te rejaI regjistruar RKSPer ma shum Tel.044225648Viber +37744225648

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »