SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '17
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
166187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 2004 i sapoardhur nga Gjermania ne gjendje perfkete 23000 km te garantuara me.liber servisi si dhe t gjitha faturat e çdo servisi. vetura eshte 1.9 90 ps ka maska extra t gtis kontakt viber whatsapp :+37745284891Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton V.
Hajvali
+37745284891
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »