SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 tdi goal 2006
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
166188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 tdi goal 2006 i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura esht pa dogan dhe posedon. Klim. Karrikat me nxemje. Sensor shiu. Sensora parkingu. Tempomat. Bordkomjuter. Gjanat kolor fabrikisht dhe me rrym. Centrall. Airbeg. Abs. Esp. Etj. Tel. 049-821-026.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
049821026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »