SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 1.9tdi i thjesht
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:37
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
166189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9tdi i thjesht ne gjendje shum te mir ka klim hargjime shum te vogla dhe nuk ka nevoj per asnje investim. Mundsi ndrrimi me ndonje vetur te vogel
Informata rreth publikuesit
prishtinë
Prishtinë
044188115
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »