SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Porsche Cayenne
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
166190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonael , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesitn e timon F1 , ulset sport , ulset lekur te kaft ,
ulset elektrike dhe memory , i hapur lart SHIBER , tempomat ,
bordkompjuter , dritat Porsche Dynamic Light System Plus ,
dritat LED para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
zerimin BOSE audio , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=porsche-cayenne-3-0-diesel-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »