SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 benzin 1.6 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:52
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
187,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
166196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 benzin 1.6 automatik me klim me guma te rreja central esp abs i rrujtum shum regjistrim deri mujin 01 2018 perkthim meniher 2 celca per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »