SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart forfour 1.5 Dizell Rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '17
Lloji :
Smart ForFour
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
ID e produktit :
166230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet smart forfour ne gjendje te mir teknike regjistrim rksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luanit
045680405
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »