SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 1.6 td-i te kuqe blue ,80 mij km
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
79,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2015
ID e produktit :
166235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.6 td-i te kuqe Blue, 80 mij kmViti 07.2014Full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BMW
Gjilan
044761521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »