SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4 2005
Çmimi :
€5,850.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
166247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi a4 2005 full extra tempomat , manuel osht ngjyren Mat 210mij tkalune 3.0 v6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
045226069
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »