SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE 00KM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2017
ID e produktit :
166256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik tri zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , ulset lekur te zeze dhe ALCANTARA , uset me ngrohje ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
tempomat , navigacion GPS TV HD , mbajtesin e distances DISTRONIC ,
radio CD USB SD , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , VW VIRTUAL COCKPIT , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , fellne , etj .
PRODHIM EVROPIAN (Product of EU).

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-passat-2-0-tdi-highline-00km 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »