SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730D SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW 730D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
166257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , ulset lekur krem , ulset elektrike dhe memory ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON DYNAMIC ,
navigacion GPS TV HD , tempomat , bordkompjuter , radio CD USB ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-730d-sportpaket 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »