SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda CR=V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Honda CR-V
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
166267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i ardhur nga gjermania shumm pak i vozitur dhe shum iruajtur
abs,airbags,hidraulik,mbyllje qendrore, 2 pal fellne me goma dimri dhe vere,pasqyre elektorinke,Lëkur,4x4,etj


+38649806546---->Viber
Informata rreth publikuesit
Betim
Kaçanik
049806546
Hani Elezit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »