SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT 500 CC 1.2 BENZIN...2010...FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
148
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
ID e produktit :
166270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT 500CC 1.2...BENZIN...2010...FULL...EKSTRA...
NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE...TIP...TOP....FULLLLLLPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »