SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ose ndrrim automjeti renault kangoo
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
4,987,542
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi
ID e produktit :
166274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrim i muneshem makina renault kangoo 1.4 benzin shum i rujtur as ni defekt numri personal 049101289
Informata rreth publikuesit
Zymer
brigada 123 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »