SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 1.9 cdti 7ulse 2007
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,638
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
166276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shum ne gjendje te mir i ardhur nga zvicrra eshte me dogan te pagume i ka librat e servisitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »