SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet LT98 bejj edhe ndrrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127,450
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1998
ID e produktit :
166277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes LT viti 1998 e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje trregull ka tri ulse dhe kolicen e gjat 4.2M me 127450 kilometra te kaluara. Bej edhe ndrrim. Tel: 049639805

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Indrit
Bukosh
049639805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »