SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi Iveco 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Iveco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2009
ID e produktit :
166278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iveco daily 2009. 2.3 disell pa dogan.kombi gjendet ne terminalin holandez ne prizren.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gett
Prishtinë
049876252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »