SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e 320 cdi avangarde
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2002
ID e produktit :
166279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes e 320 cdi avangarde full opcion rks 9 muj tel 044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fedon
Vushtrri
044 11 30 16
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »