SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320d e46 2005
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
166281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320D viti ne fund 2004 dmth esht modeli i fundit i kesaj serie, esht ne gjendje perfekte i servisum kilometra 201.000 te garantuara me liber servisi, rexhistrimi i dyt nkosovë kerri ka 150ps.. klimatronik alarm system, farat me autorregullim me robot, 4xhamat me rrym, klim 2sezonale, manual 6shpejtsi, harxhime te vogla 4.5l rrug te gjata 6.5/ 7 lokale..etj.. fellnet e M3 me vler 800euro goma te reja te veres edhe te dimrit michelin etj etj VIBER +37745961103 Tag: bmw 316 318 320 325 330 335 bmw 520 525 530 535 540 550 audi a1 a2 a3 a4 a5 a6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leoo
Ferizaj
37745961104
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »