SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0 TDI - 2005
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
276,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Child Locks, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Passat 2.0 TDI (103kw - 140ps) HIGHLINE Edition viti i prodhimit 12/2005 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Vetura ka servisin e madh dhe te vogel te kryer me liber servisi.
Klimatronik
Karrika gjysmelekure
Karrika me nxemje
Xhama elektronik
Sensor parkimi para dhe mrapa
Fellne
Tempomat
Retrevizor
Etj
Kontakt:044 459 627
VIBER +377 44 459 627
Qmimi i DISKUTUSHEM...
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »