SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Bravo 1.9 Jtd
Çmimi fillestar :
€3,100.00
Ju kurseni :
€110.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€2,990.00 Çmimi rritet në €3,100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
166294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shitet Fiat Bravo 1.9 Jtd / Multijet (Dizell), Fuqia e Motorrit 120/Ps, Viti i prodhimit 11/2007 i posa ardhur ,Te kaluara 152.000 km ne gjendje shume te mire ( PA DOGAN )
Qmimi 3100€
-Tel:045/676705
- Viber:+37745676705
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
S
Prishtinë
045/631095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »